Proces cywilny

Kancelaria Adwokacka Joanny Czerwińskiej oferuje także kompleksową usługę zastępstwa procesowego w precedensowych sprawach, zarówno po stronie powoda, jak i pozwanego. Od 2007 r. adw. Joanna Czerwińska proponuje dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta rozwiązania prawne. Zamiast teoretycznych analiz, skupia się na dostarczeniu konkretnych i praktycznych porad, które umożliwią rozwiązanie najtrudniejszych problemów prawnych, gwarantując swoim klientom najwyższy standard obsługi prawnej.

W swojej karierze adw. Joanna Czerwińska odnotowała wiele sukcesów zawodowych. Dzięki profesjonalnemu zastępstwu procesowemu adw. Joanny Czerwińskiej na rzecz jej mocodawców zasądzono lub oddalono łączną kwotę roszczeń ok. 50 000 000 zł.

Cennik

Wysokość wynagrodzenia zależy od specyfiki oraz poziomu skomplikowania konkretnej sprawy i jest ustalana indywidualnie.

Skuteczna windykacja należności

Także i w sprawach precedensowych Naszą specjalnością jest skuteczna windykacja należności. Nasz zespół tworzą wykształceni, profesjonalni prawnicy z bogatym doświadczeniem zawodowym. Wysoką skuteczność uzyskujemy m.in. dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Masowa windykacja to tylko część oferowanych przez Nas usług.

Wezwanie do zapłaty początkiem sukcesu

Naszym klientom służymy także doradztwem, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dobierając najbardziej odpowiednie metody działania. Wszelkie spory Naszych klientów staramy się rozwiązywać polubownie, nie generując przy tym dodatkowych kosztów. Często wysyłane przez nas wezwanie do zapłaty kończy się skuteczną windykacją należności. Jest to efekt tego, że skupiamy się na praktycznych, a nie teoretycznych rozwiązaniach.